Eğitim Programlarımız

Beylikdüzü'nün En İyi Eğitim Veren Anaokulu

Yaşam Boyu Anaokulu Programı

Dünyanın en iyi üniversitelerinden MIT Media Lab'ta geliştirilen "Yaşam Boyu Anaokulu" modelini benimsedik. Eğitimlerimizi Boston Çocuk Müzesinin etkinlikleriyle zenginleştirdik.

Projeler, Tutku, Akranlar ve Oyunlar yoluyla öğrenmeyi ve yaratıcılığı keşfetmeyi amaçlayan eğiticiler ve meraklı çocuklardan oluşan bir topluluğun üyesiyiz.
Beylikdüzü kreş
Beylikdüzü'nün En İyi Anaokulu

Eğitim Programlarımzı Waldorf Pedagojisiyle Harmanladık

Çocuklarda ilk yedi yılda WALDORF pedagojisindeki temel ilke taklittir.
- Düşüncede Saydamlık
- Duyumsamada İçsellik
- İstemede Vakar olmalıdır.

Bunların okulda desteklenmesiyle insana yakışır bir yaşam kurmak mümkün olur. Bu bireyler "dünyayı ve kendini kavrayan, sorumluluk sahibi" olurlar.
waldrof
Beylikdüzü'nün En İyi Anaokulu

Tüketici Yerine Üretici Olmayı Öğreten Eğitim

- Sınırların ortadan kalktığı STEM eğitiminde çocukları merak etme, empati kurma, eleştirel düşünme, sorgulama, iletişimde bulunma, planlama ve inovasyonla dolu, 21 y.y. becerileriyle donatan bir öğrenme ortamı sağlanıyor.

- Günlük yaşamdaki sorunları çözmek için multi-disipliner bakış açısıyla Fen, Teknoloji, Mühendislik ve Matematik (beşinci disiplin olarak sanat -Art- katılabilir) süreçlerini birleştiren pedagojik bir yaklaşım olan STEM+A eğitimi sayesinde öğrenciler yaratıcı uygulamalar geliştirmeyi öğreniyor.
Tüketici Yerine Üretici Olmayı Öğreten Eğitim

Dünya’nın En Büyük Dersi:

2030 yılına kadar başarmamız gereken Sürdürülebilir Kalkınma Amaçları‘yla tanışmamızı sağlayan bir eğitim
- Öğretmen, öğrenci ve ailelerine oyuna dayalı öğrenme deneyimleri sunuyor.

- Öğrenme alanı sınıf, dış mekan oyun alanı, ev ve dijital mecra (web ve/veya uygulama üzerinden) veya üçü de olabilir.

- Bu konsept içinde öğrencilerin çevre ve doğa bilinci, iklim problemi, sürekli yaşanabilir bir dünya gibi büyük kavramları basit yollarla keşfetmeleri sağlanıyor.

- Her şeyden önce, çocuklarımızın dünyamızı ilgilendiren problemleri çözecek küresel vatandaşlar olmalarını amaçlıyoruz! Böylece bir gün bu öğrencilerimiz daha iyi bir dünya inşa edenler olabil
anaokulları beylikdüzü